המחירים המוצגים באתר לחברי הוֹט הם מחירים לאחר הנחה של 7% הניתנת אוטומטית במעמד החיוב


חיפוש מוצרים באתר

חיפוש מידע בנושא ילדים ובריאות ברשת

אודות ש.ר. שילר שיווק בע"מ

M.S. Marketing logo

 

ש.ר. שילר שיווק בע"מ מנהלת ומפעילה אתרי מכירות מובילים במספר תחומים:

 

www.plonter.co.il – אתר המכירות לחלקי מחשבים, ג'אדגטים, תקשורת וכל משה שלא תמצאו בשום מקום אחר. האתר פועל החל משנת 1997 ומכיל למעלה מ 10,000 פריטים. זה המקום למצא כל מוצר או חלק למחשב שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 

www.toyland.co.il – החנות המקוונת הגדולה והוותיקה למוצרי ילדים, תינוקות, צעצועים וכל הקשור בלידה והורות, החנות פועלת משנת 2004. למעלה מ 3,000 מוצרים בכל תחום אפשרי עגלות, כסאות בטיחות, בוסטרים, צעצועי התפתחות, מיטות, אביזרי בטיחות, מצעים, קומפי ועוד. מיטב היצרנים והיבואנים. בנוסף לחנות TOYLAND משמשת ש.ר. שילר שיווק בע"מ כמשווק של יבואנים רבים ללמעלה מ 30 קניונים ואתרי מכירות מקוונים.

 

www.waterbed.co.il – החל משנת 2006 מיבאת ש.ר. שילר שיווק בע"מ לארץ מיטות מיים ואביזרים למיטות מים. בחנות מגוון של מזרונים בכל גווני המחיר וכן כל האביזרים הדרושים לשינה נוחה ומפנקת על מיטת מיים. כמו כן מיבאת ש.ר. שילר שיווק בע"מ מיטות מים לצרכים מיוחדים.

 

אתרים וחנויות ממותגות – ש.ר. שילר שיווק בע"מ מפעילה מספר חנויות עבור פורטלים ואתרים מובילים:

www.mamy.co.il – פורטל הריון ולידה

 

ש.ר. שילר שיווק בע"מ מפעילה את כל החניות שבבעלותה וניהולה ע"ג האינטרנט בלבד ע"מ לצמצם בעלויות תפעול כדי שהלקוח ייהנה מהמחיר המחיר הזול ביותר האפשרי.

 

אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע, ושרות לקוחות ומקפידה על עבודה רק עם ספקים שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מוצרים, אספקה ואחריות.

 

בנוסף לעבודה מול חנויות האינטרנט אנו מבצעים פעילות רבה בתחום ועדי עובדים כדוגמת רפאל, " חבר", הוֹט מועדון צרכנות, הסתדרות המורים, טקטיקום, צ'ופר ועוד ומספקים להם מבצעים נקודתיים או הנחות גורפת על מגווה מוצרים הרחב שמשווקים על ידינו לאתר ש.ר. שילר שיווק בע"מ באינטרנט

 

לחצו כאן כל פניה, בקשה או שאלה ניתן להפנות לכתובת דוא"ל office@toyland.co.il

ברוכים הבאים לטוילנד. האתר שלנו קיים כבר כמעט 6 שנים וכולל בתוכו מגוון עצום של צעצועים ומוצרים לתינוקות. במחלקות המותגים שלנו תוכלו למצוא מוצרים של דורה , בוב ספוג ופו הדוב (והמון אחרים). מושבי בטיחות משלל סוגים, עגלות תאומים ומתנות מדהימות. יש לנו את כל מוצרי קומפי ומבחר ענק של מוצרי דוקטור בייבי ופג פרגו. יש לנו גם מוצרים מיוחדים במינם כמו הSit'n'Stroll שהוא כיסא בטיחות שהופך לטיולון (תחשבו שיוצאים מהאוטו והילד ממשיך לישון) ואת מוצרי Renolux שיש להם בוסטרים וכיסאות בטיחות מדהימים. אז בואו לטייל בטוילנד ולמצוא מה שאתם מחפשים.

פרסום זה מופץ כשרות צרכני לחברי מועדון הוֹט. אין לראות באמור בפרסום זה משום המלצה להתקשרות או רכישה. תוכן הפרסום הוא באחריות בלעדית של חב' מ.ש. שיווק/טוילנד, ואין למועדון צרכנות הוֹט ו/או להסתדרות ההנדסאים והטכנאים ו/או להסתדרות האקדמאים במח''ר ו/או להסתדרות המהנדסים ו/או לאיגוד העובדים הסוציאליים ו/או לחברת ישראכרט כל אחריות לאמור בפרסום זה. ט.ל.ח דיוור זה של מועדון הוֹט הינו לפי מאגר מידע רשום מס' 1067794. המעוניין להימחק מהמאגר מתבקש להעביר למועדון הוֹט את בקשתו בצרוף שם, מס' ת.ז. (9 ספרות) לכתובת : ת''ד 52485 תל אביב 67771 או בפקס 03-6882923.